
Мениджърът на Нюкясъл Джо Киниър изрази своята благодарност към привържениците на отбора, които въпреки разгрома понесен от Ливърпул в неделя не спряха да подкрепят любимия си отбор.
"Мога само да благодаря на невероятната публика за подкрепата и за това, че не се отрекоха от нас след ужасяващата загуба. Възхитен съм от начина, по който феновете останаха с тима и приемам за своя отговорност да мотивирам футболистите си да дадат най-доброто от себе си заради тях. На мача с Ливърпул привържениците бяха великолепни и ние не бива повече да им причиняваме болката да гледат любимия си отбор в това състояние", заяви Киниър пред медиите в Англия след домакинското поражение с 5:1 от "мърсисайдци".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ