Стяуа победи в дебюта на новия треньор, Валентин Илиев игра цял мач

Валентин Илиев игра цял мач за драматичната победа на Стяуа с 2:1 над Оцелул в среща от 9-ия кръг на румънското първенство. Така столичани се върнаха на пътя на победата след като имаха две поредни загуби.

Българският защитник се представи на ниво, а в 76-а минута получи жълт картон за нарушение. Двубоят бе дебют за новия старши треньор на Стяуа Стан Илие, който замени освободения наскоро Рони Леви.

Стяуа губеше в резултата до средата на второто полувреме, но успя да обърне мача в края. Стефан Николич изравни в 61-а минута от дузпа, а резервата Флорин Костя донесе трите точки за Стяуа с попадение в добавеното време на мача.

Стяуа е едва на 7-о място в класирането с 14 точки. Лидер е Динамо Букурещ с 22 точки.