Стоилов: Наясно съм със 70-80% от титулярите

снимка: botevplovdiv.bg

Въпреки че Ботев Пловдив завърши лагера си в Кипър с победа днес, старши треньорът Станимир Стоилов отново е останал силно недоволен от цялостното представяне на тима през всичките 90 минути от мача с Ростов.

"Канарчетата" започнаха вихрено и поведоха с 1:0, но след това руският тим обърна до 1:2. Все пак обаче тимът от Пловдив стигна до победа с 3:2 и изми срама от загубата с 1:7 от Слован Либерец - мач, който е разследван за манипулиране.

"Според мен най-положително е победата и играта ни в първите 30 минути. След това имам сериозни забележки към нашата игра и най-вече в кондиционно и физическо отношение", сподели Мъри след срещата с елитния руски тим.

"За първия половин час създадохме много положения, с които можехме да решим всичко. Като цяло обаче 30-40 минути на високо равнище са твърде малко за отбор като Ботев.

"Не бяхме на чисто кондиционно готови за двубоя - очаквам много по-висок ритъм на игра и ще работим в тази насока. Наясно съм на 70-80% с титулярите.

"Мисля, че първите два мача бяха изиграни много по-добре, получихме два гола от статични положения и нещата не стоят добре. Нека разследват хората (за мача със Слован). Ако има нещо, то трябва да се разследва", сподели още Стоилов.

Утре се очаква Ботев (Пд) да се върне от Кипър, като до началото на пролетния дял от шампионата тимът ще се готви в България.