Стоев: Много глупаво допуснахме гол

Старши треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев се изказа ласкаво за съперника на шампионите Черно море, който изтръгна точка при домакинството си на „орлите“ в среща от 6-ия плейофен кръг в шампионата.

С гол в 92-ата минута на Бакари „моряците“ стигнаха до реми 1:1, след като 18 минути по-рано Христо Златински от дузпа бе открил резултата за Лудогорец.

Според Стойчо Стоев неговите футболисти не са били изненадани от начина, по който съперникът е опитал да стигне до изравняването, като съжали за допуснатата грешка при гола на Черно море.

„Определено и двата отбора искаха победата. Много глупаво допуснахме да ни изравнят, но го има във футбола. Очаквахме да изсипват топките в нашето наказателно поле в последните минути и да чакат наша грешка – това и се случи.

Черно море може да се противопостави на всеки отбор в България, не само на нас, виждате, че са доста стойностен отбор. А и тук във Варна се играе доста трудно.

По принцип не коментирам съдиите, избягвам да го правя вече почти 8 месеца, не виждам причина да го правя и сега.

Аз, ако знам защо са тези равенства, нямаше да ги има и само щеше да побеждаваме. Не знам на какво да дължат, но виждате, че отборите в първата седмица са много равностойни, няма защо за пореден път да го подчертавам. Винаги ми задават подобни въпроси, няма защо да се повтаряме“, каза Стоев.