Гонзо: Можеше и да спечелим

Наставникът на Черно море Георги Иванов – Гонзо изрази задоволство от начина, по който „моряците“ се спасиха от загуба срещу шампиона Лудогорец и с гол в предпоследната минута на добавеното време стигнаха до равенство 1:1 на „Тича“.

Бакари бе точен след разбъркване в наказателното поле на гостите в 92-ата минута, като в 75-ата Христо Златински бе дал аванс на „орлите“ от дузпа.

„Днес срещнахме един наистина силен отбор. Както можеше да спечелим, така и можеше да загубим – с оглед на развитието на мача равенството е добър резултат, но имахме положения и за пълен успех.

След като прегледахме отбора на Лудогрец, бе нормално да направим промени, оставихме трима в защита срещу техните двама нападатели. Този техен гол промени целия мач, както казах и преди.

Има удар в ръката (при дузпата), но разстоянието е много близко – съдиите го тълкуват по различен начин. Надявам се да свирят така за всички отбори, дано и ние получим такава дузпа, ако има такова положение в наша полза.

Доволен съм от всички футболисти от самото начало на първенството. Без значение кой ни липсва, играчите се развиват и нито един отбор не ни е надиграл – дори срещу най-силните винаги сме опитвали да играем добър футбол“, завърши Иванов.