Стоев: Имаме силите да се справим на два фронта

Стойчо Стоев беше категоричен, че не е имал притеснения за представянето на Лудогорец на полувремето на срещата срещу Любимец.

След първите 45 минути на "Лудогорец Арена" нямаше голове, но през втората част домакините се разиграха, Безяк вкара цели 4 гола, а евробоецът на България стигна до лесно 5:1 в последната среща от първенството.

"Чак да съм изтръпнал - не. Такива мачове са до първия гол, след това вече е лесно", отговори Стоев на въпрос дали е бил притеснен на полувремето заради нулевото равенство.

"Любимец игра прекалено агресивно на моменти в защита, но реферът им го позволи. Те се стремяха да рушат и беше нормално това да ни затрудни. Хубавото е, че през втората част паднаха бързо голове и нататък беше лесно.

Забележки имам към някои определени играчи, защото очаквах повече от тях. Иначе като цяло съм доволен. Основни играчи не играха и е нормално това да се отразява на тима.

Често ме питат дали ще издържим. Надявам се до 15 декември да се справим. Имаме силите, имаме и потенциала да се справим на два фронта", завърши Стоев запитан дали Лудогорец може да се справи с тежката програма и мачовете в Европа.