
Българинът Стефан Георгиев зае 30-то място след първия манш в слалома на Световното първенствто по ски във Вал Д'изер. Това му дава право да участва във втория манш, който започва от 14:30 българско време и съответно българинът ще стартира първи.
Килиан Албрехт и Георги Георгиев не успяха финишират. Първи завърши австриецът Манфред Прангер с време от 53.49 секунди. Стефан Георгиев изостана на 6.97 секунди от лидера. Втори се нареди Йохан Бролениус само на 4 стотни от първото място. Трети остана Жан-Баптис Гранж с изоставане от 27 стотни.
Много от участниците в първия манш не успяха да финишират. От 75 стартирали, едва 36 успяха да завършат състезанието.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ