Станков с остра атака към рефера

Старши-треньорът на Локомотив (Пловдив) изригна срещу съдията на срещата срещу Левски Александър Костадинов, като според наставника реферът е повлиял на резултата.

"Сините" спечелиха с 3:2 в много оспорван двубой на "Лаута", като в 45' Валери Георгиев си изкара червен картон за игра с ръка на голлинията. Това е изнервило Станков, според когото наказателен картон няма.

Все пак той похвали своите и им благодари за добрата игра срещу 26-кратния шампион.

"Аз първо искам да кажа че съм много доволен от старанието и начина, по който играеше нашия отбор", каза Станков и продължи.

"Това имаше предвид Узунов, когато каза за 12-ия играч. Не съм човек, който коментира съдиите, но това каза за 12-ия играч.

Оставиха ни с човек по-малко, а нямаше нарушение за дузпа, има игра с рамо. 70 минути играхме с човек по-малко, дадоха у дузпа за противника, като нашите момчета положиха много усилия през второто полувреме, но нямаше как да спечелим в тоя мач.

Тунчев се контузи и прекроихме цялата защита, но можехме да спечелим и точка. Нормално да направим грешка, но искам да кажа, че нашият отбор с човек по-малко, със съдийска помощ за противника се представи много добре", каза Станков и коментира и сълзите в очите на Дани Кики.

"Как няма да е разплакан, аз ги поздравих за играта. Дори с 10 човека искахме да изравним, дори търсехме победата в мача", завърши треньора.