
"Литекс изтегли тежък жребий. Ботев Пловдив е труден противник", бе първият коментар на наставника на Литекс Станимир Стоилов за днешния жребий за Купата на България, информира официалният сайт на ловешкия клуб. Носителите на трофея от миналата година ще срещнат пловдивчани на 12 ноември, сряда, на Градския стадион в Ловеч.
"Надявам се да се представим добре. Силната игра ни е необходима, защото до момента загубихме доста точки в първенството и трябва да наваксваме. Сега не жлая да говоря за приоритетите на Литекс. В момента приоритет ни е единствено мачът с Беласица, който трябва да спечелим. След това ще мислим за Ботев, Купата и т.н.", допълни треньорът на "оранжевите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ