
Стан Колимор разкритикува българската звезда в отбора на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов и заяви, че девятката на "червените дяволи" все още не вкарва достатъчно голове и не е заслужил дадените за него пари. Той обаче не отрече отличните качества на българина.
"Бербатов все още не ме е убедил, че може да бележи и да бъде успешен н най-високото ниво, каквото е това в Манчестър Юнайтед. Бях на мача между Селтик и Юнайтед и той не ме впечатли.
Феновете на Юнайтед вярват, че той им дава нещо специално в нападението. Уейн Рууни и Карлос Тевес трябва да се чувстват много разстроени за това, че са пренебрегвани в полза на Бербатов.
Истина е, че българският нападател е находчив и има чудесни качества, но не може да даде нов импулс на шампионите на Англия и Европа. Ще бъде интересно да видим как Юнайтед и Бербатов ще се справят в късните фази на Лигата. Тогава ще бъде големият му тест и само тогава ще може да оправдае 30-те милиона, дадени за него", завърши Колимор.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ