Сисиньо: Каквото и да бях направил, щях да сбъркам

снимка: БГНЕС

Защитникът на Рома Сисиньо подари равенството на Болония в събота, но настоя, че не е имал други възможности за реакция. В последната минута на срещата бившият играч на Реал Мадрид си отбеляза зрелищен автогол.

 

„Много съжалявам, но съм сигурен, че не можех да реагирам по друг начин. Честно казано, просто се хвърлих към топката в опита си да я извадя в корнер. Видях нечия сянка в ляво и почувствах, че ако се преместя, ще направя голяма грешка. Нападателят на Болония само това чакаше и щеше да вкара лесно. И в двата случая хората щяха да кажат, че грешката е моя. За съжаление, трябваше да взема решение за части от секундата и нещата се объркаха. Когато късметът не е на твоя страна, всичко е много по-трудно. Това нямаше да се случи миналия сезон, когато късметът беше с нас. Но този сезон е тотално различен." завърши Сисиньо.