
Отборът на Касъмпаша завърши 0:0 при гостуването си на тима на Истанбул ББ в първи среща от 1/4 финалната фаза на турнира за Купата на Турция.
Бившите футболисти на Левски Николай Димитров и Георги Сърмов взеха участие в мача, като срещата премина с равностойна игра от страна на двата тима и така се стигна до нулевото равенство.
Сърмов игра цял мач за Касъмпаша, а Димитров влезе като резерва в 61-вата минута. Реваншът е след месец, а след първата среща и двата съперника запазиха големи шансове за класиране в следващата фаза на надпреварата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ