Сърмов и Димитров играха при равенство на Касъмпаша за Купата на Турция

галерия:

Отборът на Касъмпаша завърши 0:0 при гостуването си на тима на Истанбул ББ в първи среща от 1/4 финалната фаза на турнира за Купата на Турция.

 

Бившите футболисти на Левски Николай Димитров и Георги Сърмов  взеха участие в мача, като срещата премина с равностойна игра от страна на двата тима и така се стигна до нулевото равенство.

 

Сърмов игра цял мач за Касъмпаша, а Димитров влезе като резерва в 61-вата минута. Реваншът е след месец, а след първата среща и двата съперника запазиха големи шансове за класиране в следващата фаза на надпреварата.