
Вратарят на Тотнъм Еурелио Гомеш смята, че отборът му може да спечели Шампионската лига.
Вратарят на „шпорите" процъфтява през последните 18 месеца и смята, че придобитата увереност от негова страна може да даде стимул на отбора и той да пожъне успехи на европейската сцена през този сезон.
Предстоящият мач на Тотнъм в осминафиналите в Шампионската лига е срещу италианския гранд Милан.
„Клубът е пределно амбициран и аз мисля, че можем да се справим с всичко," заяви Гомеш.
„Ние от Тотнъм сме уверени, че можем да спечелим Шампионската лига," допълни той.
„В момента Тотнъм се намира в изключително силен период. Аз вярвам, че ако продължим по този начин нищо няма да може да ни спре. Ние придобихме доста голямо самочувствие и притежаваме играчи, които са от световна класа. Мисля, че можем да постигнем всичко през този сезон," завърши Гомеш.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ