
Бившият пилот от Формула 1 сър Стърлинг Мос сподели мнение, че настоящият световен шампион Себастиян Фетел няма да има никакви проблеми да дублира титлата си през този сезон.
Младият германец вече даде заявка за втори успех, печелейки първото за този сезон Гран при на пистата "Албърт Парк" в Мелбърн. И въпреки, че до края на кампанията все пак има цели 18 състезания, според Мос Фетел няма да има проблеми, особено и с помощта на талантливия инженер Ейдриън Нюи.
"Би трябвало Фетел да спечели. Естествено, че ще бъде той", сподели 81-годишният Мос.
"Фетел в състезанията е това, което е Ейдриън Нюи при дизайна на болидите. Той разполага с изключителни качества, а когато двамата работят заедно и в тандем, какво друго можете да очаквате?", добави британецът.
Стърлинг Мос е участник в 67 състезания от Формула 1, като в тях е постигнал 16 победи и общо 24 качвания на подиума.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ