
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън се изсмя на оплакванията на Интер от съдията във вчерашната среща между двата отбора на „Сан Сиро". Треньорът на „нерадзурите" Жозе Моуриньо изрази своето недоволство от множество съдийски решения по време на дербито вчера.
Когато научи за коментарите на колегата си от Интер, Сър Алекс заяви: „Той сериозен ли беше? Аз видях страхотно водене на мача от страна на рефера. Съдията не се повлия от феновете и предполагам, че Жозе се е надявал точно на това. Той се справи блестящо. Разочаровани сме, че не спечелихме, но на „Олд Трафорд" ще имаме голям шанс, защото там сме много силни."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ