Сър Алекс: В края на месеца ще сме лидери

снимка: ройтерс

Мениджърът на Манчестър Юн Сър Алекс Фъргюсън бе изключително щастлив от победата на неговите възпитаници над Челси с 3:0. Ето какво сподели шотландският спец веднага след последния съдийски сигнал пред камерите на английските телевизии.

 

"Страхотен мач за нашия отбор. Доволен съм от резултата, за нас беше изклчително важно да спечелим този двубой. Всеки един от моите футболисти се раздаде докрай, за да стигнем до победата. Сега ни предстои не по-лесна задача, тъй като трябва да спечелим двете срещи, които бяха отложени - нещо в което не се съмнявам. Надявам се в края на месеца ние да сме лидери в Премиършип", сподели Сър Алекс.