Прандели разочарован от футболистите си

снимка: pupia.tv

Треньорът на Фиорентина Чезаре Прандели не остана крайно разочарован от изявите на неговите момчета при загубата от Лече. "Виолетовите" загубиха на своя стадион във Флоренция с 1:2.

 

"Направихме изключително слаб мач. Допуснахме два гола, като единият може би бе от засада. Не успяхме да се противопоставим на съперника, който се бранеше великолепно. Нищо в първенството не е решено. Ние ще се борим до край за място в зона Шампионска лига", каза Прандели.