Сър Алекс отново търси причините за загубата извън отбора

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън нападна открито Тотнъм и съдиите за загубата на своя тим от „шпорите" във вчерашната среща между двата отбора.

В късен мач на „Олд Трафорд" момчетата на Андре Вилаш-Боаш победиха „червените дяволи" с 2:3, което прекъсна черната серия на отбора в последните 23 години в „Театъра на мечтите".

В типичния си стил обаче Сър Алекс намери вината за загубата в добавеното време от 4 минути, което според шотландецът е било „обидно", тъй като гостите са бавели нарочно времето.

Според опитния специалист е настъпило време, в което добавеното време не трябва да бъде определяно от съдийската бригада.

"Това е пропуск във футбола, че съдията трябва да следи времето на срещата. Вече сме стигнали до 2013-а година, а реферите все още имат това задължение", изригна Сър Алекс.

"Той даде само 4 минути - това е смешно, това е обидно. Така не ни се даде шанс да спечелим срещата. Имаше извършени 6 смени, а и медицинският екип се намеси на няколко пъти.

"Само за това се дават 4 минути. От тях пък вратарят им загуби поне две, докато бавеше играта. При всеки техен аут се бавеше времето - това беше очевидно за всички", каза ядосаният Сър.