
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън коментира пред „Сън", че битката за титлата във Висшата лига едва сега започва. Според спецът, Челси и Ливърпул загубят точки, което ще даде шанс на тимът му в борбата за първото място в Премиършип.
"Ние имахме труден старт, но навлизаме в ритъм и скоро ще бъдем на върха. Битката за титлата започва именно в тази част от сезона, тъй като не може да си вадиш извода в началото на първенството.
Допуснахме доста грешки в мачовете си досега, но аз съм спокоен, тъй като ние сме по-силни през втория полусезон. Ние имаме прекрасни футболисти, които ще успеят да спечелят титлата", заяви Фъргюсън пред печатното издание.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ