
Играчът на Ювентус Себастиан Джовинко заяви пред италиански медии, че Ювентус ще се справи с Интер.
„Ще бием с 2:0", каза футболистът. „Ще победим с 2:0. Разчитам на преките свободни удари на Дел Пиеро. Той е истински майстор на статични положения", коментира Джовинко. „Ювентус има зад гърба си страхотна серия от победи, надявам се, че тя ще продължи и след тази вечер. Всеки би желал да вземе участие в дербито с Интер, в това не бива да се съмнява никой", добави "атомната мравка".
„Стига да получа и аз такава възможност, ще се възползвам максимално от нея, тъй като милея изключително много за фланелката на Ювентус", завърши талантът на бианконерите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ