Съперникът на Литекс пристига в понеделник

снимка: mad.walla.co.i

По-рано от обичайното пристига Апоел Кирят Шмона в България за мача с Литекс от втория предварителен кръг на УЕФА, съобщиха от ловешкия клуб.


Групата от Израел каца в София в понеделник (11 август) по обяд. До сблъсъка с "оранжевите" Апоел ще се готви в Ловеч. Междувременно съперникът на Литекс загуби с 3:4 от Апоел Тел Авив мача от турнира "Тото къп" в Израел.

 

Днес ловчанлии проведоха възстановителна тренировка. След победата с 3:0 над Славия футболистите бяха пуснати в почивка за 20 часа. От понеделник заниманията продължават по програма.

 

Преди първия мач от втория предварителен кръг на УЕФА срещу Апоел Шмона в четвъртък отборът ще бъде събран на лагер.