Гюрсел Вели удължи своя договор с Локо Пд

снимка: lokomotivpd.com

Гюрсел Вели подписа нов 3-годишен договор с Локомотив Пловдив, съобщиха от клуба. Сегашният контракт на полузащитника изтичаше през лятото на 2009 година. Вели прие предложените му от ръководството условия и сложи параф под нов договор до юни 2012 година.

 

Представителният тим проведе днес сутринта възстановителна тренировка. С леки травми от двубоя срещу Сливен са Мартин Сечков и Румен Горанов, но от лекарския щаб уточниха, че двамата със сигурност ще се възстановят до двубоя с Черноморец от втория кръг на "А" група. Утре "черно-белите" тренират отново сутринта.