Солбакен: Челси бе от 3-те отбора, които не исках

галерия:

снимка: ройтерс

Жребият за елиминационната фаза на Шампионската лига днес отреди на датският клуб Копенхаген среща с Челси.


Мениджърът на Копенхаген Стале Солбакен изрази своите притеснения от тежкия противник, който им се падна.


„Този сблъсък е страхотен за феновете, но от моя гледна точка е направо ужасен. Челси, наред с Реал и Манчестър, бе отбор, който не исках," заяви той.


„Мисля, че Шахтьор или Шалке бяха далеч по-добър вариант," сподели още треньорът.


„Надявам се първият ни мач да бъде домакински. У дома се представяме страхотно в ШЛ," завърши Солбакен.