
снимка:
ройтерс
Жребият за елиминационната фаза на Шампионската лига днес отреди на датският клуб Копенхаген среща с Челси.
Мениджърът на Копенхаген Стале Солбакен изрази своите притеснения от тежкия противник, който им се падна.
„Този сблъсък е страхотен за феновете, но от моя гледна точка е направо ужасен. Челси, наред с Реал и Манчестър, бе отбор, който не исках," заяви той.
„Мисля, че Шахтьор или Шалке бяха далеч по-добър вариант," сподели още треньорът.
„Надявам се първият ни мач да бъде домакински. У дома се представяме страхотно в ШЛ," завърши Солбакен.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ