Реднап: Няма да отидем на "Сан Сиро" със страх

галерия:

Днешния жребий за директните елиминации в Лига Европа съдбата изправи един срещу друг италианския гранд Милан срещу английския Тотнъм. Треньорът на "шпорите" Хари Реднап е развълнуван от перспективата да се изправи срещу Милан в Шампионската лига.


„Това е страхотен жребий. Срещу всеки щеше да бъде трудно," заяви той.


„Ще бъдат изключително вълнуващи 2 мача, които ще очакваме с нетърпение," добави още той.


„Милан е невероятен отбор, който има страхотни играчи и огромен потенциал. За нас този мач ще бъде истинско предизвикателство, но няма да отидем на „Сан Сиро" със страх," сподели Реднап.


„Искам да играя срещу най-добрите отбори в света, а Милан безспорно е един от тях," завърши той.