
Собственикът на тима от НБА Далас Маверикс Марк Кюбан бе глобен с 25 000 долара, след като нахлу на терена, за да протестира срещу фаул, който доведе до загубата на неговия тим от Денвър Нъгетс през седмицата, съобщиха от НБА.
Американският милиардер изскочи на баскетболното игрище във вторник при загубата с 97-99, след като Нъгетс получиха правото да изпълнят два фаула в края на мача, които Чонси Билъпс превърна в точки и тимът от Денвър триумфира с крайната победа.
Кюбан е известен със своите глоби, като най-голямото му наказание бе от 250 000 долара. През 2006 година, той обиди официално лице по време на мач номер пет от финалите в НБА.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ