
снимка:
nba.com
След като Лос Анджелис Лейкърс отстъпи на Орландо Меджик в мач от Националната Баскетболна Асоциация на САЩ и Канада, звездата на "езерняците" Кобе Брайънт не спести похвалите относно гардът на Орландо Джамиър Нелсън.
"Джамиър е много добър. Играе на ниво Ол-Стар (бел. ред. All-Star), и го очаква много успешно бъдеще", заяви звездата на Лейкърс.
Нелсън отбеляза 15 точки за Орландо в последната част на двубоя, с което изигра ключова роля за победата на "магьосниците".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ