Кобе: Джамиър е невероятен

снимка: nba.com

След като Лос Анджелис Лейкърс отстъпи на Орландо Меджик в мач от Националната Баскетболна Асоциация на САЩ и Канада, звездата на "езерняците" Кобе Брайънт не спести похвалите относно гардът на Орландо Джамиър Нелсън.

 

"Джамиър е много добър. Играе на ниво Ол-Стар (бел. ред. All-Star), и го очаква много успешно бъдеще", заяви звездата на Лейкърс.

 

Нелсън отбеляза 15 точки за Орландо в последната част на двубоя, с което изигра ключова роля за победата на "магьосниците".