
Финикс Сънс победиха Вашингтон Уизардс със 103:87 в среща от НБА. Над всички бе центърът на Финикс Шакийл О'Нийл, който записа 29 точки и овладя 8 борби.
Мачът бе равностоен до последната четвърта четвърт, която гостите спечелиха с 28:14 и решиха мача в своя ползва. Леандро Барбоса наниза 23 точки, а Амаре Студамайър вкара 22 и овладя 15 борби под коша. Гардът на "слънцата" Стийв Неш също направи дабъл дабъл, завършвайки с 14 точки и 15 асистенции
За домакините Карон Бътлър отбеляза 28, а Антуан Джеймисън завърши с дабъл дабъл, вкарвайки 27 точки и овладявайки 13 борби, но усилията на двете звезди се оказаха недостатъчни и "магьосниците" записаха трето поредно поражение.
Слънцата се борят за място в плейофите на Запад, а столичани са един от най-слабите отбори в лигата, заемайки последното място в Източната конференция с баланс от 9 победи и 35 загуби този сезон.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ