
Плеймейкърът на Интер Уесли Снайдер, който няма да играе на финала на Световното първенство срещу Мазембе, заяви на своите съотборници да спечелят трофея и в негова чест.
Холандецът успя да играе по-малко от две минути в Абу Даби на полуфинала срещу Сьонгам, преди да получи контузия.
„Аз оставам с отбора," заяви Снайдер пред клубната телевизия.
„Изиграхме един страхотен мач. За нас и нашите фенове е много важно да се завърнем вкъщи с този трофей."
„Ако моите съотборници го спечелят, тогава ще го спечелят и заради мен. Също така искам да благодаря на всички фенове, които бяха толкова близо до мен в този труден момент."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ