Сейду Кейта подцени дербито с Еспаньол

галерия:

Футболистът на Барселона Сейду Кейта е уверен, че неговият тим ще постигне победа в срещата с Еспаньол. Дербито между двата каталунски тима ще се състои тази събота и халфът на Барса не е притеснен преди срещата.

 

"Нямам никакви сантименти преди този двубой. Това е среща като всяка друга. Барселона излиза на терена и печели три точки," заяви Кейта.

 

"Мачът с Еспаньол ще е труден, все пак става въпрос за дерби среща, но ние няма да подходим със специално отношение към мача," допълни халфът.

 

"Ние винаги излизаме за победа и двубоят в събота не прави изключение от това правило," завърши Кейта.