
Футболистът на Барселона Сейду Кейта е уверен, че неговият тим ще постигне победа в срещата с Еспаньол. Дербито между двата каталунски тима ще се състои тази събота и халфът на Барса не е притеснен преди срещата.
"Нямам никакви сантименти преди този двубой. Това е среща като всяка друга. Барселона излиза на терена и печели три точки," заяви Кейта.
"Мачът с Еспаньол ще е труден, все пак става въпрос за дерби среща, но ние няма да подходим със специално отношение към мача," допълни халфът.
"Ние винаги излизаме за победа и двубоят в събота не прави изключение от това правило," завърши Кейта.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ