
21-годишният грък Янис Отонцидис ще играе за Сливен през настоящия сезон, съобщава bulgarianbasket.com.
Той бе картотекиран успешно заедно с останалите баскетболисти на представителния мъжки тим от треньора Събин Маринов. Вчера легендарният бивш баскетболист представи нужните документи в БФБ и след като по-рано през седмицата Сливен преведе всички суми в баскет централата, отборът е готов да стартира участието си в НБЛ. Гръкът първоначално пристигна в ЦСКА и след като води подготовка с отбора дори участва на турнира в сръбския град Вършац с екипа на „червените".
Освен него в отбора бяха картотекирани двамата американци Лорънс Шарет и Джеремая Босуел, които се подвизаваха и отбора през миналата година. Новите в състава -Цветомир Бенчев, Андреан Илчев, Милен Димитров, Тодор Тенев и Христо Гатев бяха картотекирани.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ