Славия с първа победа в Анталия

Славия записа първата си победа по време на лагера си в Анталия. Възпитаниците на старши треньора Мартин Кушев спечелиха с 1:0 срещу първодивизионния румънски Астра Плоещ. Преди това "белите" постигнаха едно равенство и три загуби по време на подготовката си в Турция.

Единственото попадение в срещата падна в 10-ата минута и бе реализирано от опитния Николай Божов. След почивката главният съдия отмени гол с глава на новото попълнение на столичани Владислав Златинов, а Славия пропусна още няколко изгодни голови положения, с които можеше направи победата си още по-изразителна.

По предварителна програма Славия трябва да играе приятелски мач с украинския Металург (Донецк) на 16 февруари.

"Белите" трябва да се завърнат в София на 17 февруари, но предвид тежката зимна обстановка и евентуалното отлагане на първия пролетен кръг, тимът може да остане в Турция за още една седмица.