Славия реши всичко в първия мач (СНИМКИ)

Отборът на Славия вече мисли за 1/8-финалите на турнира за Купата на България, след като днес "белите" с лекота разгромиха с 4:0 гостуващия Пирин Разлог в първи 1/16-финал от надпреварата.

Воденият от Асен Букарев състав не остави никакви шансове на своя съперник, напълно обезмисляйки реванша в Разлог.

Още преди почивката Славия поведе с два чисти гола, загатвайки за разгром над своя съперник.

В 24' Да Силва откри за столичани, а три минути преди почивката Милен Василев удвои за 2:0.

И през второто полувреме "белите" бяха видимо по-класният тим на терена, довършвайки започнатото. В 50' авторът на първия гол Да Силва центрира от корнер, а Атанас Курдов с глава покачи на 3:0.

Крайното 4:0 за най-стария столичен клуб бе оформено в 66', когато резервата Александров завърши хубав свой пробив с точен удар покрай вратаря на Пирин Крушарски.