Сколари: Ще подам оставка, ако не се класираме напред

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Челси Луиш Фелипе Сколари постави на карта бъдещето си на чело на тима след равенството с Бордо снощи. По този начин „сините" вече са втори в класирането в групата и пропуснаха да си гарантират класиране в следващата фаза на Шампионската лига. Това накара Сколари да заяви, че може да подаде оставка, ако тимът не успее да достигне до фазата на преките елиминации.


"Трябва да спечелим срещу Клуж у дома. Ако си мисля, че отборът ми няма достатъчно класа, за да победим румънците у дома, по-добре да се връщам в Бразилия и да не се връщам повече тук. С футболистите, с които разполагаме, имаме 75 процента шансове за спечелим мача срещу Клуж. Когато започна турнирът, изобщо не мислех за второто място, защото смятах, че имам играчи, които могат да спечелят групата. Сега трябва да мислим само за класиране напред.", заяви бразилският специалист.