Моуриньо: Заслужавахме да загубим

снимка: БГНЕС

Снощи Интер загуби насред Милано от Панатинайкос с 0:1 , но „нерадзурите" все пак си осигуриха място на осминафиналите на Шампионската лига. Победата в този мач можеше да им помогне само да поведат групата.


След срещата наставникът на отбора Жозе Моуриньо коментира снощния мач: "Просто не бяхме достатъчно добри. Опитах се да мотивирам футболистите преди мача, а и през всичките 90 минути, но просто нямахме насторение за футбол. Мога да кажа, че не играхме добре и заслужавахме да загубим тази вечер.", заяви португалският специалист.


Благоприятният резултат на Вердер - Анортозис подари на Интер класирането в следващата фаза, но в последния мач срещу Вердер в Германия те ще имат шанса да извоюват първото място.