
Мениджърът на Челси Луиш Фелипе Сколари отказа да говори пред английските медии след мача с Евертън от Премиършип, завършил 0:0. Бразилецът и целият негов щаб бяха бесни от съдийството на рефера Фил Дауд, който показа червен картон на капитана на лондончани Джон Тери, и предпочетоха да замълчат.
Говорител на Челси заяви: "Никой от ръководството не желае да се яви на пресконференцията. Треньорите са сериозно повлияни от някои решения на рефера и смятат, че ако говорят, могат да си навлекат неприятности".
Джон Тери бе изгонен в 35-та минута на снощния мач след грубо влизане в краката на Лиън Озмън и сега ще трябва да изтърпи наказание от три мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ