
снимка:
БГНЕС
Наставникът на Евертън Дейвид Мойс е на мнение, че реферът Фил Дауд, който ръководи снощния сблъсък между "карамелите" и Челси, е взел правилните решения в ключовите ситуации.
Дауд показа директен червен картон на капитана на "сините" Джон Тери, след като английският национал влезе остро на Леон Осман. По-късно, пък, съдията отмени гол на Стивън Пиенаар.
"Смятам, че съдията беше прав да отмени гола, тъй като Стивън наистина беше в засада, макар и лека. А колкото до картона на Тери, от скамейката нарушението му изглеждаше изключително грубо", коментира Мойс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ