Скандали и побоища прекратиха контрола на Левски

снимка: levski.bg

По скандален начин с масов бой между футболистите приключи иначе приятелския мач между Левски и първенеца в арменското първенство Улисес при резултат 1:2 в 62-ата минута. След призив на треньорското ръководство играчите на „сините“ напуснаха терена, след като Веселин Минев започна свада с противник, прераснала в меле.

Човек от щаба на Улисес дори си позволи да повали с удар Владимир Гаджев, който след това беше ритан от футболисти на арменците.

Иначе мачът започна добре за сините, които контролираха напълно играта.

В 13-ата минута те получиха право на дузпа, след като Педро бе ударен без топка в наказателното поле. Домовчийски се нагърби с изпълнението и хладнокръвно реализира за 1:0.

Доминацията на „сините” продължи до 40-ата минута, като отборът изпусна още няколко добри възможности за гол.

В 43-ата минута Чемамба от арменския тим получи дълга топка и стреля под плонжа на вратаря Йоргачевич, за да изравни.

През второто полувреме Улисес съумя да реализира ново попадение, дело на резервата Хурцидзе, който с грасив удар от границата на наказателното поле вкара в горния десен ъгъл за 1:2.