Сиксърс сменят логото за новия сезон

Отборът на Филаделфия Севънтисиксърс е решил да смени своето лого за новия сезон. Тимът ще се върне към ретро стила, който представя „типичния „севънтисиксърс" баскетбол" в червено, бяло и синьо.

 

Логото, което последно бе използвано през сезон 1996/1997 се състои от цветова концепция, измислена през 1963-а година. Това е първа по-сериозна промяна в логото на тима от сезон 1997/1998 насам, когато логото прие цветовата схема черно-сребристо-златисто в образа на стилизиран надпис „76ers".