
Крилото на баскетболния Чикаго Булс Луол Денг е започнал отново да бяга и да натоварва своята дясна подбедрица. Той получи травма в крака, която го извади от игра за последните 22 мача от редовния сезон в НБА и мачовете в плейофите. Чикаго отстъпиха още в първия кръг на шампионите тогава Бостън Селтикс с 4:3 победи.
Генералният мениджър на тима Гар Формън призна пред медии, че играчът се чувства по-добре и е започнал занимания със съотборниците си. Крилото се надява да успее да отърве операция на крака, която ще го извади от игра за дълъг период от време.
Това обаче няма да бъде ясно докато медицинският екип не изчака да види, как кракът му реагира на натоварването от бягането.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ