Шустер: Сами се победихме

снимка: БГНЕС

Треньорът на Реал Мадрид Бернд Шустер заяви след срещата с италианския Ювентус, че не е изненадан от загубата на тима си.

 

"Загубата в тази среща не е изненадваща за мен, начинът ни на игра го направи. Досега винаги започвахме добре, но сега Ювентус бяха по-добри в началото. Трудно е да се играе с тях", заяви немският специалист, цитиран от в. "АС".

 

"На собствен терен трябва да постигнем победа и да си осигурим класиране за следващата фаза", завърши Шустер.