
След двата си гола срещу Селтик Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов вече е едноличен лидер при голмайсторите в най-престижния европейски турнир.
Капитанът на българския национален отбор вече има 4 попадения в 2 мача за "червените дяволи". Бербо откри головата си сметка срещу датския Олборг и вкара още два на шампиона на Шотландия Селтик във вчерашния мач помежду им.
Конкуренцията при голмайсторите в Шампионската лига обаче е жестока. След българския нападател има 6 футболисти с по 3 гола. Това са Йоренте от Виляреал, Серхио Агуеро (Атлетико Мадрид), Стивън Джерард (Ливърпул) Карим Бензема (Лион), Емануел Адебайор (Арсенал) и Рууд ван Нистелрой (Реал Мадрид).
Общо за "червените дяволи" има 5 гола досега, след като нападателят се разписа и срещу Уест Бромич в мач от Премиършип през уикенда.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ