
Бившият наставник на Реал Мадрид Бернд Шустер посъветва някогашния си възпитаник на "Сантяго Бернабеу" и капитан на тима - Раул Гонзалес, че за него може би би било по-добре, ако прекара последните години от кариерата си в друг клуб.
Според Шустер, легендарният нападател би могъл да сложи край на забележителния си път във футбола на място, където със сигурност да му бъде гласувано доверие като титуляр. В момента испанецът трудно може всеки път да се пребори за място в стартовата единадесеторка, при наличието на футболисти като Кристиано Роналдо, Гонсало Игуаин и Карим Бензема в испанската столица.
"Раул едва ли ще загуби от любовта на феновете, ако предпочете да завърши кариерата си на друго място", коментира Шустер, който е безработен откакто бе уволнен от Реал в края на 2008 г.
"Ако той успее да намери точния клуб за себе си, то това ще му върне радостта от това да играе редовно. Така и феновете на футбола ще могат отново да си припомнят колко добър футболист е той. Но все пак, всеки сам взима своите решения за бъдещето", философски заключи немецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ