Бирмингам готови да предложат нов контракт на Алекс МакЛийш

галерия:

Ръководството на Бирмингам е готово да предложи нов контракт на мениджъра на тима Алекс МакЛийш, въпреки че настоящият договор на специалиста с клуба изтича след цели 18 месеца, потвърдиха от "Сейнт Андрюс".

 

Съвсем наскоро пък самият МакЛийш изрази желание да преподпише със "сините", които се радват на великолепен сезон в Премиършип до този момент, записвайки 12 поредни мача без поражение на сметката си. Изпълнителният директор на клуба Майкъл Дънфорд официално потвърди пред медиите, че бетонирането на шотландеца е сред основните приоритети на ръководството.

 

"Новият борд на директорите на Бирмингам преследва определени цели пред себе си, а Алекс МакЛийш и неговият щаб са сред основните ни приоритети", сподели Дънфорд. "Както във всеки вид бизнес, винаги трябва да се стараеш да запазиш най-добрите си активи и най-добрите си хора при себе си. Без изключения."

 

"Сигурен съм, че веднага след края на сезона ще има сериозни разговори между нас и Алекс. Освен това, очаквам да обърнем и сериозно внимание към договорите на някои от нашите футболисти, които изтичат в скоро време", добави Дънфорд.

 

Понастоящем Бирмингам заема 8-ма позиция в английската Висша лига, което и говори достатъчно за добрата работа на Алекс МакЛийш начело на тима.