
Пилотът на Мерцедес Михаел Шумахер заяви, че е „доста доволен“ от днешната квалификация за Гран при на Турция утре. Немският пилот ще стартира от пета позиция на стартова решетка, веднага след двете коли на Ред Бул и МакЛарън.
Той провали последната си бърза обиколка, след като излетя в завой номер 8 на пистата и завърши Q3 близо до предпазната ограда. Шуми обаче заяви, че за него е по-важно, че е с по-малко от една десета по-бързо от съотборника си Нико Розберг.
„Наистина
съм доволен от днешната квалификация“,
каза Шуми след края на разпределянето
на местата. „Смятам, че това е една
крачка напред за нас. Според мен, това
е една писта, която изисква много добра
аеродинамика и доброто ни класиране е
доказателство за труда, който механиците
ни са положили“, каза още седемкратният
световен шампион.
„Според мен, страната на пистата, от която ще стартирам утре, ще бъде по-удобна за мен“, каза Шумахер. „Тя ще е по-чиста, което ще я направи по-добра. Пробвах стартове и от двете страни на пистата, и според мен тази е по-добрата“.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ