Шиърър: Ще се спасим

снимка: timesofmalta.com

Новият наставник на Нюкасъл Алън Шиърър е в добро настроение преди днешния сблъсък с Челси. Това ще бъде първият тест за отбора в борбата за оставане във Висшата лига на Англия и дебют за легендата на "свраките" като техен селекционер.

 

„Какво искаме да направим сега? Дали искаме да играем пред 10-12 хиляди зрители в долната дивизия, или искаме да играем тук на Сейнт Джеймсис парк и след това да имаме визити на Олд Трафорд или Анфийлд? Мисля, че нямаме избор - трябва да останем в Премиършип на всяка цена. Видях достатъчно от футболистите и вярвам, че могат да го направят", каза Шиърър.