Ибрахимович: Загубата от Юнайтед е най-тежката в кариерата ми

Звездата на италианския шампион Интер Златан Ибрахимович сподели, че загубата от Манчестър Юнайтед в 1/8-финалите на Шампионската лига по-рано през този сезон е била най-тежката за преглъщане в кариерата му досега. Шведът неведнъж е изразявал амбициите си за триумф в Европа, поради което се е почувствал неимоверно разочарован от отпадането на „нерадзурите" от турнира.


„Винаги съм казвал, че искам да спечеля Шампионската лига. Всяка година го отлагам за следващата, а това никак не ми харесва", сподели Ибрахимович.


„Ние сме Интер, затова не бива да се оправдаваме с лош късмет при жребия. Аз самият имах желанието да играя именно срещу Юнайтед, защото ако искаш да си най-добрият, трябва да победиш най-добрите. Но за наше съжаление, те се доказаха като по-организиран отбор от нас. Това беше може би най-неприятната загуба в цялата ми кариера."