Шиърър: Не ме интересува как играем, важното е да взимаме точки

снимка: topnews.in

Изпълняващият длъжността мениджър на Нюкясъл Алън Шиърър е твърдо убеден, че единствената цел пред тима е оцеляването. „Точките са най-важните", заяви той пред медии на Острова.

 

„Вярвам в това, че мачът трябва да се играе по правилния начин, ако изобщо има такъв. В момента обаче не ме интересува", добави още Шиърър.

 

Легендата на английския футбол изрази готовност да жертва атрактивния и привлекателен футбол за сметка на оцеляването на неговия отбор в елита на Англия. „Стига да спечелим повече точки от останалите три отбора на дъното, не ме интересува по какъв начин играем", каза той.