
снимка:
uk.eurosport.yahoo.com
Българските футболисти на английския Манчестър Сити Валери Божинов и Мартин Петров попаднаха в групата на своя отбор за домакинството на Уест Бромич Албиън тази неделя, съобщи The Guardian.
Двамата започнаха като титуляри и в последния мач на „гражданите" във Висшата лига срещу Фулъм миналата седмица, а Марто бе на пейката при вчерашното отпадане на Сити от турнира за Купата на УЕФА от германския Хамбургер, като не се появи в игра за своя състав.
Под въпрос за срещата е крилото Шон-Райт Филипс, който пропусна последните два мача на „гражданите" поради травма.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ