Божинов и Марто в групата на Сити за мача с УБА

Българските футболисти на английския Манчестър Сити Валери Божинов и Мартин Петров попаднаха в групата на своя отбор за домакинството на Уест Бромич Албиън тази неделя, съобщи The Guardian.


Двамата започнаха като титуляри и в последния мач на „гражданите" във Висшата лига срещу Фулъм миналата седмица, а Марто бе на пейката при вчерашното отпадане на Сити от турнира за Купата на УЕФА от германския Хамбургер, като не се появи в игра за своя състав.


Под въпрос за срещата е крилото Шон-Райт Филипс, който пропусна последните два мача на „гражданите" поради травма.