Шимао: Не търсим отмъщение от Барселона

снимка: colchonero.com

Атлетико (Мадрид) няма да търси отмъщение от Барса за разгромната загуба с 1:6 на „Камп Ноу" през есента, както и за отпадането от турнира за Купата на Краля в началото на годината. Това заяви португалският полузащитник на „дюшекчиите" Шимао Саброса. Двата тима се изправят един срещу друг на „Висенте Калдерон" в неделя вечер в мач от 25-ия кръг на испанската Примера Дивисион.

 

„Това 1:6 от началото на сезона е вече минало за нас. Миналият сезон спечелихме срещу тях с 4:2 и се надявам, че отново можем да направим нещо подобно", изрази надежда бившият футболист на Бенфика. „Не мислим за отмъщение, просто искаме да победим. За нас всяка среща до края ще бъде от изключителна важност, защото загубихме много точки, които имаме желание да наваксаме. Формата на Барса в последните три срещи не е както беше преди, но въпреки това вярвам, че именно те ще са шампион", завърши Шимао.