Шей Гивън може да напусне Нюкясъл

снимка: БГНЕС

Шей Гивън ще обмисли дали да остане в Нюкясъл, след като заяви, че е достигнал най-ниската точка в своята кариера по време на разгромната загуба от Ливърпул с 1:5 миналата седмица. Смята се, че от 32-годишният играч, който беше в брилянтна форма за мача с „червените", въпреки резултата, се интересуват Арсенал, Тотнъм и Манчестър Сити.


Мениджърът на Гивън заяви: „Шей е много разочарован заради много слабото представяне на отбора срещу Ливърпул. Той не иска никога повече да вижда подобна игра. Когато той подписа нов договор с клуба през 2006 г. целта беше да се гонят отличия, но сегашното състояние е по-скоро битка за оставане в групата. След като служи на клуба повече от 11 години, Шей може да реши да напусне, като се вземат предвид офертите, които получава."